Następne

Lublewo, działka pod budownictwo wielorodzinne

750 000 zł

Działka w Lublewie Gdańskim - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
114.17

Powierzchnia:
6569 m2

Kształt działki:
Nieregularny


Działka budowlana na sprzedaż, Lublewo Gdańskie - opis nieruchomości

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 6569 m2 położonej w Lublewie Gdańskim, około 2 km od Trójmiejskiej obwodnicy i około 8 km od centrum Gdańska. Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i leży w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego osiedla mieszkaniowego.

Działka w kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 45 x 160, płaska, sucha wolna od linii energetycznych. Droga dojazdowa utwardzona kostką, wykonano chodniki i oświetlenie. Wjazd na działkę od strony północno-zachodniej.

Teren uzbrojony, woda prąd gaz kanalizacja sanitarna oraz kanalizacja deszczowa w drodze przy działce.
Zapraszam na prezentację w terenie.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 750 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 6569 m2 (0.66ha).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Lublewie Gdańskim


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Lublewo Gdańskie - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne