Ogłoszenie jest nieaktualne

Unikatowy dywan szydełkowy

149,00 zł


Opis

Sprzedam bardzo unikatowy i wyjątkowy dywanik robiony ręcznie na szydełku, dywanik wykonany ze sznurka bawełnianego 5mm polskiego producenta co pozwala na higieniczne utrzymanie dywanika gdyz można go prać w pralce. Rozmiar to 100 cm przeplatanej mieszanej bieli z czernią tworzące niesamowity efekt końcowy. Ręczne dekoracje nadają wnętrzy eleganckie wykończenie , dywanik ze sznurka bawełnianego to produkt o dużej odporności na odbarwienia. Tego rodzaju dywan szydełkowy może bez problemu przebywać w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu mieszkalnym. Jego barwa nie wyblaknie ani nie pojaśnieje . Ażurowy schemat dziergania sprawia wrażenie lekkości, a przy okazji świetnie sprawdza się w większości pomieszczeń .Zapraszam do zakupu
dywanik biało-czarny rozm. 100 cm- 149 zł, dywanik mięta-szary rozm. 80 cm -129 zł , dywan różowo - szary 100 cm 149 zł .Zapraszam do zakupu kontakt 664896797, możliwa wysyłka.


Lubin - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Legnica i okolica (pow. m. Legnica w dolnośląskim), Ogłoszenia Głogów i okolica (pow. głogowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Bolesławiec i okolica (pow. bolesławiecki w dolnośląskim), Ogłoszenia Rawicz i okolica (pow. rawicki w wielkopolskim), Ogłoszenia Lwówek Śląski i okolica (pow. lwówecki w dolnośląskim), Ogłoszenia Polkowice i okolica (pow. polkowicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Brzeg Dolny i okolica (pow. wołowski w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Lubinie lub w całym województwie dolnośląskim.