Następne

Słuchawki nauszne hp h2800 róż/fiolet

100,00 zł


Opis

Witam! Sprzedam nowe nierozpakowane Słuchawki nauszne półotwarte
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 20000 Hz
Łączność przewodowa, minijack 3,5 mm
Pilot z mikrofonem wielokierunkowym na kablu
Składana konstrukcja, długość kabla 1,5 m
Kolor biały/fiolet.HP Stereo Headset H2800 to słuchawki o świetnej jakości dźwięku, która z pewnością zadowoli wymagających użytkowników.
Purpurowo-białe słuchawki HP Stereo Headset H2800 łączą w sobie najważniejsze dla użytkownika cechy. Pierwsza to doskonała jakość dźwięku, druga - wygoda. Elastyczny pałąk umożliwia dokładne dopasowanie do głowy, a mierzący 1,5 m kabel pozwala na swobodne podpięcie do smartfona za pomocą mini-jacka 3,5 mm. Jakość dźwięku gwarantowana jest przez zakres przewodzenia, który wynosi od 20 Hz do 20 kHz. Dzięki temu wszystkie tony słyszane są doskonale - zarówno te niskie, jak i wysokie. Zwraca także uwagę estetyczne zestawienie barw - przewód i wewnętrzna część słuchawek mają kolor purpurowy, co kontrastuje w miły dla oka sposób z białym pałąkiem oraz zewnętrzną częścią słuchawek.
Lubin Cena 100zł do uzgodnienia.Tel.697-553-193.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Zobacz również

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne