Następne

Serwis komputerowy It web Lubin Legnica Polkowice Chocianów


Opis

W dzisiejszych czasach kazdy posiada przynajmniej jedno urzadzenie mobilne w domu,firmie, na dzialce czy w samochodzie które pomaga mu w codziennym zyciu. Komputer, laptop w domu, nie dzialajacy prawidlowo potrafi wyprowadzic z równowagi, do tego ciagle sie wylaczajacy sie. Tragedia. Kazdy z nas tego doswiadczyl. Posiadasz monitoring w firmie, w pracy potrzebujesz skontrolowac pracownika badz nie jasna sytuacje. Logujesz sie zdalnie do DVR a w twojej firmie. Nie dziala? Masz spotkanie biznesowe pilnie potrzebujesz dokumentów , drukarka stoi oporem. Wrzeszczysz krzyczysz a ona i tak nic nie drukuje,Na glowie kupa obowiazków. FV itp historie a office wisi. itp sytuacje.W kazdej z tych sytuacji brakuje jednego elementu. INFORMATYKA-obsluguje kilka firm, wspieram w kazdym mozliwym momencie oraz pomagam wielu osobom prywatnie.Konfiguruje sieci LAN/WAN/LTE itp. Pomagam w rozsadnym zakupie oraz konfiguruje systemy Windows oraz Linux. Naprawiam komputery stacjonarne ,laptopy,tablety itp. Wspieram firmy oraz osoby indywidualne. Jesli masz problem badz potrzebujesz informatyka za nie wygórowane pieniadze, zadzwon na pewno sie nie zawiedziesz!!!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne