SEPHORA COLLECTION - Glow Body Creme - Rozświetlająco-nawilżający krem do ciała - CREME CO

60,00 zł

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubin
woj. dolnośląskie

Opis

Rozświetlający krem ​​do ciała SEPHORA COLLECTION zawiera 98% składników naturalnego pochodzenia, w tym olej Moringa i różaną wodę kwiatową. Nawilża i uelastycznia skórę, czyniąc ją miękką i promienną. Rozświetlający krem ​​do ciała zapewnia nawilżenie i blask. Skóra jest bardziej elastyczna, gładsza i bardziej miękka. Super składniki: - Olej Moringa naturalnego pochodzenia. Znany z nawilżania i rozjaśniania skóry. - Różana woda kwiatowa naturalnego pochodzenia. Kojąco działa na skórę. Dobry dla twojej skóry: - 98% składników jest pochodzenia naturalnego, pozostałe 2% zapewnia przede wszystkim uczucia sensoryczne i dobre zachowanie produktu. - Klinicznie udowodniona tolerancja. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej. - Opracowany bez składników pochodzenia zwierzęcego Ekologiczne opakowanie: - Ta tubka jest wykonana w 65% z plastiku z pozostałości trzciny cukrowej, Ten produkt jest wytwarzany we Francji przez rodzinny biznes w Normandii, który od trzech pokoleń wykorzystuje swoje know-how w służbie piękna. GOOD FOR YOU Formuly zawierajace minimum 90% skladników naturalnego pochodzenia GOOD FOR A BETTER PLANET Ekologiczne opakowanie i / lub skladniki pozyskiwane w sposób zrównowazony GOOD FOR VEGAN Produkty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego. SEPHORA COLLECTION - Glow Body Creme - Rozświetlająco-nawilżający krem do ciała - CREME COUP D'ECLAT-20

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubin
woj. dolnośląskie

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Sephora)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Balsamy, kremy, masła
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep internetowy
(Sephora)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij