Royal Canin Breed Beagle Adult - 2 x 12 kg

419,80 zł

Royal Canin Breed Beagle Adult - 2 x 12 kg - Karmy dla psów - Lubin

Opis

Beagle to silne, wesołe i zwinne psy. W Anglii są one używane jako psy pościgowe, ale ich łagodny temperament i łagodne usposobienie czynią je również popularnymi psami rodzinnymi. Ponieważ z natury beagle jest psem stadnym, ma tendencję do spożywania zbyt dużej ilości pokarmu oraz do nadwagi. Royal Canin Breed Beagle Adult ma skład i recepturę specjalnie dostosowaną do potrzeb rasy, zapewniając jej wszystko czego potrzebuje do zdrowej i zbilansowanej diety. Specjalnie dostosowana wartość energetyczna może pomóc w utrzymaniu idealnej wagi. Różne włókna zawarte w karmie zapewniają długie uczucie sytości. Formuła jest bogata w ważne składniki odżywcze, które mogą wspierać zdrowie skóry, kości i stawów. Kształt krokietów został dostosowany do zębów i zachowania żywieniowego beagle'a. Krokiety stymulują żucie oraz wspierają higienę jamy ustnej i zębów. Royal Canin Breed Beagle Adult w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla psów rasy beagle od 12 miesiąca życia. Specjalnie dostosowana do potrzeb rasy. Zrównoważona receptura Specjalnie dostosowana wartość energetyczna może pomóc Twojemu psu utrzymać idealną masę ciała. Specjalny kształt krokietów Specjalny kształt krokietów stymuluje żucie, zapobiega połykaniu karmy w całości oraz pomaga w utrzymaniu higieny jamy ustnej i zębów. Bogata w EPA i DHA: kwasy tłuszczowe omega-3 mogą wspomagać zdrowie stawów i kości. Kombinacja włókien: zapewnia długie uczucie sytości, może sprzyjać zdrowemu trawieniu. Zawiera białka L.I.P.: mają wysoką wartość biologiczną i mogą wspomagać funkcje trawienne. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Breed Beagle Adult, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubin
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Lubin
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij