HP EliteBook 840 G7 (176X5EA) Srebrny

7 090,00 zł

HP EliteBook 840 G7 (176X5EA) Srebrny - Laptopy - Lubin

Szczegóły

Producent:
HP


Opis

HP EliteBook 840 - gotowy do działania Owocna współpraca wymaga korzystania zpotężnego, bezpiecznego i wytrzymałegolaptopa, który gwarantuje łączność iproduktywność w każdych warunkach.Niezwykle estetyczny komputer HP EliteBook840 G7 pozwoli Ci każdego dnia skuteczniewykonywać wiele zadań w wielu miejscach. Zgrabna konstrukcja. Płynna obsługa Komputer HP EliteBook 840 G7 o przekątnej 14′′ wyróżnia się stosunkiem ekranu doobudowy na poziomie 85% oraz ultrasmukłą i lekką obudową, która ułatwia zabieranie gona kolejne spotkanie. Jego dodatkowe atuty to nowa klawiatura i płytka dotykowa, którepozwalają na cichą i wygodną pracę. Funkcje zabezpieczające HP współpracują ze sobą, aby stworzyć zawsze działającą, zawszeaktywną i odporną obronę. Od systemu BIOS po przeglądarkę, powyżej i poniżej systemuoperacyjnego, te stale ewoluujące rozwiązania pomagają chronić komputer przedzagrożeniami. Mobilność komputera i niezawodność szybkiego połączenia decyduje o tym, gdzie możnapracować. Uzyskaj szybkie i niezawodne połączenie w gęstych środowiskachbezprzewodowych dzięki technologii Wi-Fi 6 o gigabitowej prędkości.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubin
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Lubin
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Laptopy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij