Lokal na wynajem Lubieszyn

3 500,00 zł

Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn
Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 1Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 2Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 3Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 4Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 5Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 6Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 7Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 8Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 9Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 10Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 11Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 12Lokal na wynajem Lubieszyn - Lokale użytkowe do w... - Lubieszyn - zdjęcie 13
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Lubieszyn
woj. zachodniopomorskie
pow. policki
gm. Dobra (Szczecińska)

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
17.00

Pow. lokalu:
200 m2


Opis


UWAGA ! Zapytaj o Szczecińską Mapę Powierzchni Biurowej , Usługowej i Magazynowej do Wynajęcia ! Do Państwa dyspozycji mamy najlepsze i najkorzystniejsze lokalizacje oraz ceny. Mamy najlepszą ofertę biur, lokali i magazynów do wynajęcia w Szczecinie. Specjalizujemy się wyłącznie w Nieruchomościach Komercyjnych na terenie całego miasta. Dzwoń po więcej dopasowanych dla Ciebie ofert ( również niepublikowanych ).

Do wynajęcia klimatyczna restauracja o powierzchni ok 200m2 . oddalona od Szczecina o 12 km w bliskiej odległości od granicy (większość klientów przyjeżdża z Niemiec).
Przed budynkiem ogródek zadaszony.
Lokal w 90% urządzony składa się z sali głównej z urokliwym kominkiem piecem do pizzy i barem oraz zaplecza z dużą, przestronną kuchnią.

Przed budynkiem duży parking.
Bardzo dobra lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta.
Możliwość zamieszczenia reklamy.

Koszt 3500 zł. netto m-c plus media.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Więckowski Jacek (licencja nr: 23556)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Lubieszyn
woj. zachodniopomorskie
pow. policki
gm. Dobra (Szczecińska)

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Kamil Ignasiak
(4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2020-04-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kamil Ignasiak
(4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI SZCZECIN)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ