Pojnik dla zwierząt Classic - 600 ml, large (dla dużego królika)

10,80 zł

Pojnik dla zwierząt Classic - 600 ml, large (dla... - Pozostałe - Łowicz
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łowicz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Pojnik Classic de Luxe to świetne akcesorium, które zapewni Twojemu ulubieńcowi stały dostęp do świeżej wody. Produkt jest dostępny w kilku wariantach o różnych pojemnościach. Dzięki temu nadaje się do użytkowania zarówno przez małe i duże gryzonie, jak i papugi czy króliki. Pojnik w rozmiarze Giant, 1100 ml może być też śmiało używany przez szczenięta. Zwierzęta same zaopatrują się w wodę, kiedy tylko tego potrzebują. Wykonana ze stali nierdzewnej dysza jest odporna na uszkodzenia, a zawór kulkowy zapobiega kapaniu i pomaga utrzymać klatkę lub wybieg w czystości. Praktyczny pojnik Classic de Luxe wykonano z przezroczystego sztucznego tworzywa, dzięki czemu można z łatwością sprawdzić i w razie potrzeby uzupełnić poziom wody w pojemniku. Napełnianie pojnika jest szybkie i proste: po wlaniu wody wystarczy zamknąć pojemnik przykrywką i naciskać go u góry tak długo, aż w środku wytworzy się podciśnienie i woda przestanie samoistnie kapać. Mocowanie z drutu umożliwia przytwierdzenie pojnika do klatki lub siatki wokół wybiegu. Pojnik Classic de Luxe w skrócie: Pojnik dla zwierząt w kilku wariantach o różnych pojemnościach, idealny dla gryzoni, papug, królików i szczeniąt Dysza ze stali nierdzewnej: odporna na rdzę, uszkodzenia i gryzienie Zawór kulkowy: ogranicza niepożądane kapanie Przezroczysty pojemnik: zapewnia łatwą kontrolę poziomu wody w pojemniku Praktyczny i higieniczny: zapewnia stały dostęp do świeżej wody, nie grozi zalaniem klatki jak inne poidła smoczkowe Wygodny w obsłudze: szybkie napełnianie, działanie metodą podciśnieniową Drut do mocowania w zestawie: zapewnia proste przytwierdzanie do klatki Kolor: przezroczysty Materiał: tworzywo sztuczne Dostępne są warianty o następujących pojemnościach: 150 ml, dla chomika 320 ml, dla królika 600 ml, dla dużego królika 1100 ml, giant

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łowicz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2020-09-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij