Następne

Donice Colorado

500,00 zł

Szczegóły

Wysokość:
50 cm

Szerokość dolna:
100 cm

Szerokość górna:
100 cm

Kolor:
Biały

Kształt:
Kwadratowe

Gładkie:
Tak

Mrozoodporne:
Tak


Opis

Donica ma hybrydową budowę - jest połączeniem tworzywa sztucznego (polistyren estrudowany) oraz włókna szklanego oraz zapraw cementowych (mineralnych, akrylowych, żywicznych). Sprawia to że donica jest bardzo lekka a jednocześnie bardzo solidna, wytrzymała i odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Termoizolacyjne właściwości polistyrenu estrudowanego sprawiają dodatkowo,iż ścianki donicy są już izolowane termicznie chroniąc zimą rośliny przed mrozami, a latem przed upałami.Nasze donice to w 100% manufaktura. Donice wykonane są na szkielecie polistyrenowym pokrytym masą cementową wzmocnioną włóknem szklanym. Wykończone masami akrylowymi lub żywicznymi. Na życzenie donice mogą być lakierowane.

Dzięki zastosowaniu szkieletu polistyrenowego donice zachowują niską wagę, a poprzez zastosowanie szeregu cienkich warstw wykończeniowych donice są wytrzymałe na naprężenia oraz odporne na w połączeniu tworzą produkt trwały i odporny na działanie czasu i warunków atmosferycznych.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne