Bieżnia Vacu Activ Bodyshape

28 900 zł

Bieżnia Vacu Activ Bodyshape - Pozostałe artykuły - Łosino
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Nowoczesna bieżnia Bodyshape

Innowacyjne urządzenie fitness, które łączy cardio z zaletami pielęgnacji skóry. Zamknięta kapsuła z wbudowaną bieżnią, w której trening wspomagany jest termoterapią, podczerwienią, podciśnieniem i innymi funkcjami zwiększającymi efektywność ćwiczeń, sprzyjającymi odchudzaniu i redukcji cellulitu. Niesamowity wygląd, intuicyjna obsługa, innowacyjna technologia - te cechy sprawiają, że Bodyshape nadaje treningom odchudzającym zupełnie nową jakość.

Aż o 65% więcej spalonych kalorii na Bodyshape w stosunku do zwykłej bieżni dla 30 min treningu.

Innowacyjna technologia fitness w celu utraty wagi.

Łącząc nasze osiągnięcia w nauce i inżynierii, stworzyliśmy wysokiej jakości urządzenie, które deklasuje dostępne produkty na rynku oraz zdecydowanie zostawia daleko w tyle zalety tradycyjnego sprzętu fitness.
Dzięki zaawansowanej technologii kompresji próżniowej i podczerwieni, nasze urządzenia aktywują zdolność organizmu
do namierzania i spalania określonych obszarów tłuszczu i cellulitu, co znacznie ułatwia organizmowi pozbycie się głęboko zgromadzonej tkanki tłuszczowej.Technologia zastosowana w urządzeniu Bodyshape została przetestowana i sprawdzona w działaniu. Zrzuć wagę, centymetry, i jednocześnie uzyskaj gładszą i piękniejszą skórę juz po kilku treningach.

Wyposażaliśmy Bodyshape w czytelny, interaktywny wyświetlacz, który oferuje wiele opcji. Korzystając z ekranu dotykowego o przekątnej 10,1 cala, możesz sprawdzić statystyki treningu, opcje treningu, a nawet uruchomić ulubione aplikacje, takie jak Netflix, You Tube czy Spotify.


Innowacyjna funkcja wzbogacająca trening o wirtualny widok podczas treningu. Wyobraź sobie, że biegasz wzdłuż wybrzeża Los Angeles, ulicami Wenecji, wśród pustynnych piasków czy leśnej dziczy to tylko kilka z wielu możliwości oferowanych przez funkcję Multivision.

Unikalne połączenie próżniowego ogrzewania podczerwienią, stwarza nieosiągalną jak do tej pory możliwości szybkiej redukcji cellulitu, utraty wagi jak i poprawieniu wyglądu skóry i kształtu sylwetki.

Funkcje:
-Podciśnienie
-Maksymalne podciśnienie
-30mBar
-Podczerwień IR
-700W
-Koloroterapia

Bieżnia wyprodukowana bezpośrednio przez Vacu Activ na specjalnych komponentach. Wyposażona w mocny, trójfazowy silnik bezszczotkowy, który gwarantuje bezawaryjną pracę przez długi okres czasu.

Maksymalna prędkość
12km/h
Maksymalne nachylenie
13o
Grubość pasa do biegania
3.2mm
Maksymalne obciążenie
180k

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 504... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łosino
woj. pomorskie
pow. słupski
gm. Kobylnica

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Przemysław

Łosino
woj. pomorskie
pow. słupski
gm. Kobylnica
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 46
Data dodania: 2021-02-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Przemysław

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij