Zegarek sportowy Polar M430 biały S

629,00 zł

Zegarek sportowy Polar M430 biały S - Smartwatche - Łomża

Opis

ZEGAREK DO BIEGANIA Z GPS POLAR M430 Dzięki pomiarowi tętna z nadgarstka, zaawansowanym funkcjom i Programowi Treningu Biegowego zegarek Polar M430 to idealny produkt dla każdego biegacza. Zaawansowany technologicznie i prosty w obsłudze – idealny dla biegaczy na każdym poziomie. POMIAR TĘTNA Z NADGARSTKA Nie wymaga nadajnika na klatkę piersiową: Zegarek do biegania Polar M430 mierzy tętno z nadgarstka łatwo, dokładnie i niezawodnie. BIEGAJ NA BIEŻNI I W TERENIE Podczas treningów w terenie wbudowany GPS mierzy tempo, dystans i wysokość n.p.m. Podczas treningów wewnątrz, dystans i tempo mierzone są na podstawie ruchów nadgarstka. POLAR SLEEP PLUS™ Sen ma podstawowe znaczenie dla zdrowia, regeneracji i osiągania lepszych wyników. Polar Sleep Plus™ to doskonałe narzędzie do poprawy jakości snu. ZAAWANSOWANE FUNKCJE BIEGOWE Prosta droga do osiągnięcia Twoich celów biegowych. Trenuj inteligentnie i monitoruj swoje postępy. PRZYGOTUJ SIĘ DO ZAWODÓW BIEGOWYCH Skorzystaj z dostosowanego do Twoich potrzeb Programu Treningu Biegowego Polar, z którym osiągniesz każdy cel. RUNNING INDEX Monitoruj Running Index i zobacz, jak rozwija się Twoja wydolność biegowa. ŁATWIEJSZY FITNESS TEST Dzięki pomiarowi tętna z nadgarstka Fitness Test firmy Polar jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek. POLAR FLOW – WSZYSTKIE DANE W JEDNYM MIEJSCU Monitoruj swoją aktywność, analizuj postępy sportowe i stawiaj przed sobą nowe wyzwania dzięki Polar Flow — kompleksowej platformie do monitorowania treningów oraz dziennej aktywności, dostępnej na komputerach i urządzeniach mobilnych. Możesz również synchronizować swoje dane treningowe z serwisami innych firm, takimi jak Strava i TrainingPeaks. TRENING Przeglądaj wszystkie dane treningowe, analizuj wyniki i monitoruj postępy. Możesz szybko analizować te dane w aplikacji i szczegółowo — w serwisie internetowym. Planuj treningi, monitoruj regenerację albo dostosuj program treningowy do zawodów. AKTYWNOŚĆ I SEN Monitoruj swoją dzienną aktywność i sen, wyświetlaj codzienne, tygodniowe oraz miesięczne podsumowania i sprawdzaj, jak Twoje działania wpływają na zdrowie..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łomża
woj. podlaskie

Stan:
Nowy

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Łomża
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smartwatche
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Smartwatche w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij