Naszyjnik z turkmeniyu i onyksu

60,00 zł

naszyjnik z turkmeniyu i onyksu - Naszyjniki, korale - Łomża
naszyjnik z turkmeniyu i onyksu - Naszyjniki, korale - Łomża - zdjęcie 1naszyjnik z turkmeniyu i onyksu - Naszyjniki, korale - Łomża - zdjęcie 2naszyjnik z turkmeniyu i onyksu - Naszyjniki, korale - Łomża - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Łomża
woj. podlaskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Typ:
Prawdziwa

Płeć:
Damskie


Opis

Naszyjnik wykonany jest z Turkmenitu i Onyksu. Kamienie sa duże, naprawdę piekne. Niestety zdjęcie a także ustawienie monitora lekko zmienia kolor. Kamienie sa bardziej zielonkawe niż niebieskie. Nawleczone sa na mocny jedwabny sznurek na przemian z koralami z Onyksu. Miejsce wiązania jest zabezpieczone klejem jubilerskim i zaciskiem ze srebra. Rożne kształty Onyksu w połaczeniu z dużymi, dyskami Turkmenitu tworzą przepiekną,bogatą i eleganckaą całość .
koszt z przesylka pobraniowaZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 698... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łomża
woj. podlaskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Katarzyna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Naszyjniki, korale
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 34
Data dodania: 2019-02-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Katarzyna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij