Drewniana huśtawka dla dzieci 6 wzorów - Korsa

218,00 zł

Drewniana huśtawka dla dzieci 6 wzorów - Korsa - Huśtawki, bujanki - Łomża

Opis

Czy wiesz, że największa huśtawka na świecie znajduje się w Nowej Zelandii i wisi 160 metrów na ziemią? Pędzi z prędkością aż 120 km na godzinę! To ekstremalna atrakcja dla odważnych poszukiwaczy przygód. Ty też możesz zapewnić fantastyczną, i co ważne bezpieczną rozrywkę swojemu maluchowi z huśtawką Korsa marki Elior! Zadbaj o świetną zabawę swojej pociechy! Kto z nas nie wspomina z sentymentem czasów dzieciństwa i wielu godzin spędzonych na placu zabaw? Godzinami mogliśmy się bujać na huśtawce, która pozwalała oderwać się od ziemi i poczuć przyjemny powiew wiatru. Ty też możesz zapewnić równie wspaniałe dzieciństwo swojemu dziecku! Wystarczy, że sprawisz mu zachwycającą, komfortową i funkcjonalną huśtawkę Korsa! To idealna propozycja na spędzanie czasu dla Twojej pociechy, a dla Ciebie pewność najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Nasza unikatowa huśtawka to model 3w1, dzięki któremu możesz demontować jej poszczególne elementy. Oznacza to, że będzie "rosła" razem z

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łomża
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Łomża
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Huśtawki, bujanki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-05-27

Zgłoś naruszenie

Huśtawki, bujanki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij