Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z bagażnikiem rowerowym

23 200 zł

Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE
Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE - zdjęcie 1Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE - zdjęcie 2Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE - zdjęcie 3Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE - zdjęcie 4Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE - zdjęcie 5Sprzedam przyczepę kempingową 2008 rok z baga... - Przyczepy kempingowe - ŁÓDZKIE - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
ŁÓDZKIE

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Liczba miejsc:
3

Rok produkcji:
2008

Bezwypadkowy:
Tak

kolor:
Szary

Kupiony w Polsce:
Nie

Pierwszy właściciel:
Nie

Uszkodzony:
Nie

Zarejestrowany w Polsce:
Tak


Opis

Sprzedam przyczepę kampingową CARAVELAIR Z 2008 r. Na wyposażeniu lodówka ogrzewanie , 1 duże spanie 2000x1400 drugie po rozłożeniu stolika. Przyczepa ubezpieczona, po przeglądzie, sucha, garażowa, duży namiot (przystawka, podłoga) Zapraszam do obejrzenia. Dla zainteresowanych więcej zdjęć na @, Do 100 km po zakupie transport w cenie.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 723... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
ŁÓDZKIE

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przyczepy kempingowe
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2021-09-07

Zgłoś naruszenie
Anna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij