Zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy

Zdjęcie do dowodu osobistego, paszportu, prawa... - Fotografia, video - Łódź
Zadzwoń / SMS
Napisz

Opis

Potrzebujesz wyrobić sobie nowy dowód osobisty, prawo jazdy, paszport bądź inny dokument, który wymaga fotografii biometrycznej?

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.
Wykonamy dla Ciebie fotografie biometryczne, drukowane na nowoczesnym druku termosublimacyjnym, który zapewnia fotografii estetyczny i schludny wygląd, a dodatkowo sprawia, że jest odporna na zabrudzenia takie jak odcisk palca.
Otrzymasz 8 sztuk wydrukowanej fotografii o wymiarze 3,5 cm na 4,5 cm i elektroniczną wersję fotografii, która jest wymagana gdy chcemy założyć elektroniczny profil zaufany.

Całość realizacji usługi potrwa do 15 minut, podczas których wykonamy fotografię, a następnie poddamy ją obróbce w programie graficznym. Zdjęcia przez nas wykonywane spełniają warunki wymagane przez urząd przy równoczesnej dbałości o estetykę i wygląd zdjęcia, dzięki czemu cieszymy się pozytywną opinią naszych klientów.
Zdajemy sobie sprawę, że twarz ludzka ma niepowtarzalny kształt, więc dobieramy oświetlenie tak, aby wydobyć mocne punkty, zmniejszyć niedoskonałości, a to wszystko przy zachowaniu wymagań stawianych przez urzędy.
Cena za usługę wykonania fotografii biometrycznej w formie papierowej (8 sztuk) i elektronicznej wynosi 30 złotych. Jeśli potrzebują Państwo więcej niż osiem sztuk to koszt dodruku kolejnych zdjęć (również 8 sztuk) wynosi 5 złotych.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 730... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Tomasz

Łódź
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Fotografia, video
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 31
Data dodania: 2019-11-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tomasz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij