Zadbana, kulturalna para (33-38 l.) pozna młodą dziewczynę (18-24 l.)


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Opis

Cześć.

Interesują nas wspólne spotkania w knajpkach i hotelach, miłe imprezki tylko we troje, ciekawe rozmowy, prawdziwy, naturalny flirt, który dopiero może doprowadzić nas do pozbawionej uprzedzeń, ekscytującej bliskości..

*Jakiekolwiek inne osoby, a zwłaszcza mężczyźni - wykluczeni.*

Jeśli nie jesteś sex - pracownicą, ani tego nie planujesz, masz otwarty umysł i chcesz spędzić miło czas, doznać fascynujących przeżyć i wrócić do nas, jeśli ta relacja i nasze osobowości będą do siebie pasowały, to jest szansa, że zostaniemy przyjaciółmi i nie będziemy szukać nikogo innego, czego także po Tobie wtedy się spodziewamy.

Warto wspomnieć też o tym, że nie powinnaś być abstynentką i faktycznie lubić drinki i lekkie rozluźnienie, jeśli palisz papierosy, to nie będzie nam to przeszkadzało. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób tutaj szuka wsparcia materialnego. W tej kwestii, nic nie rozstrzygamy, to zależy jak Ty to widzisz. Nie chcemy, żeby spotkanie sprowadzało się do opłaty za czas, który nam poświęcisz jak za usługę, mamy nadzieję, że Ty też tego byś nie chciała. Tym niemniej zrozumiałe jest dla nas, że młoda dziewczyna może potrzebować wsparcia... My wszystko stawiamy i chętnie udzielimy takiej pomocy, tak jak każdej bliskiej osobie.
Nie zależy nam na pośpiechu, nawet
lepiej byłoby wcześniej popisać online, krok po kroku dojść do spotkania...
Serdecznie zapraszamy do korespondencji Adam and Agnes


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Dane wystawiającego:
AdamandAgnes

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Para szuka
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 167
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

AdamandAgnes

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij