Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

100,00 zł

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych - Rehabilitacja - Łódź
Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych - Rehabilitacja - Łódź - zdjęcie 1Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych - Rehabilitacja - Łódź - zdjęcie 2Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych - Rehabilitacja - Łódź - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Łódź - Widzew
woj. łódzkie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zamieściliśmy w naszej ofercie nowe, bardzo wytrzymałe w pełni automatyczne i wygodne łóżka rehabilitacyjne PB 326 Elbur, pielęgnacyjne, medyczne.
Dzięki wypożyczalni rodzina jest w stanie zapewnić osobom wymagającym długoterminowej opieki godne i domowe warunki.
Opis łóżka:
Łóżko rehabilitacyjne PB 326L firmy Prometal-Elbur sterowane elektrycznie cechuje wykorzystanie materiałów o wysokiej trwałości oraz zastosowanie standardów i norm dotyczących łóżek medycznych.
Budowa oraz mobilność łóżka dostosowana jest do wymogów leczenia i wykorzystywana w leczeniu specjalistycznym w placówkach opieki długoterminowej jak i środowisku domowym.
Konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością, estetycznością i wysoka jakością wykonania oraz łatwością dezynfekcji, montażu i transportu.
Wykorzystuje ono w swojej konstrukcji rozwiązania, które pozwoliły na zastosowanie komponentów elektrycznych wykonanych wg najnowszej wiedzy i obowiązujących norm technicznych dotyczących bezpieczeństwa.
Rama, wezgłowie i podnóżek są regulowane za pomocą siłowników. Dzięki temu, pacjent może samodzielnie za pomocą pilota dostosować dogodną dla siebie pozycję, bez wzywania opiekuna. Istnieje też możliwość blokady poszczególnych pozycji leża za pomocą plastikowego kluczyka.

Poziom leża sterowany jest w zakresie od 40 do 80cm od podłoża. Podnóżek regulowany jest dzięki regulacji segmentu oparcia podudzia. Zagłówek można regulować przyciskiem regulacji segmentu oparcia pleców, pacjent może przyjąć pozycje siedzącą lub półsiedząca.
Łóżko to również posiada możliwość ustawienia za pomocą pilota pozycji odwrotnej Trendelenburga, która może zostać wykorzystana do zwiększenia czynności oddechowej u pacjentów z nadwagą i otyłością poprzez zmniejszenie ciśnienia śródczaszkowego lub jako pomoc przy wstępnej pionizacji.
Twardość drewnianych listew leża regulujemy za pomocą suwaków umieszczonych na środkowych listwach sprężynujących. Wyposażenie łóżka zawiera również barierki boczne, które zabezpieczają osobę leżącą przed wypadnięciem. By je podnieść należy podciągnąć je aż do momentu uzyskania charakterystycznego dźwięku wydanego przez górne zatrzaski, aby opuścić lekko unosimy listwę wciskamy przycisk blokujący i opuszczamy poręcz. Warto również zauważyć, iż barierki boczne w dolnym położeniu nie utrudniają wyjścia z łóżka.
Zaopatrzone jest ono również w antystatyczne kółka z możliwością blokady, które znacznie zwiększają możliwość opieki nad pacjentem poprzez swobodne przemieszczanie go razem z łóżkiem.
Dodatkowo zostało ono wyposażone w wysięgnik z trójkątem ułatwiający pacjentom zmianę pozycji.
Charakterystyka łóżka:
leże czterosegmentowe,
funkcja autokonturu segmentów oparcia pleców i ud,
regulacja wysokości leża od 40 cm do 80 cm,
wszystkie funkcje łóżka sterowane elektrycznie przy pomocy pilota,
możliwość blokady poszczególnych pozycji leża (Linak),
elementy metalowe malowane proszkowo,
elementy drewniane w kolorze bukowym,
cztery koła antystatyczne z możliwością blokady,
komplet poręczy bocznych,
wysięgnik wraz z uchwytem
Korzyści dla Pacjenta:
Zmniejszenie ryzyka powstawania odleżyn
Wygodne i swobodne zmienianie pozycji
Bezpieczeństwo, które zapewniają barierki boczne
Korzyści dla Opiekuna:
Zmniejszenie występowanie urazów związanych z przeciążeniem. Łóżko ma możliwość automatycznego podniesienia pacjenta na odpowiednią wysokość by opiekun mógł spokojnie wykonać czynności higieniczne.

Wypożyczenie łóżka na 1 miesiąc- 150zł/ msc
Wypożyczenie łóżka na 2 miesiące-130zł/msc
Wypożyczenie łózka na 3 miesiące i wiecej- 100zł/msc.

W linku znajdującym się niżej prezentujemy łóżko rehabilitacyjne:
https://www.youtube.com/watch?v=_zJ1giDrmqA


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 535... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź - Widzew
woj. łódzkie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Michał

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rehabilitacja
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2019-05-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Michał

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ