Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t Maglo WPEP20TR

22 154 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t... - Wyposażenie warsztatu - Łódź
Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t... - Wyposażenie warsztatu - Łódź - zdjęcie 1Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t... - Wyposażenie warsztatu - Łódź - zdjęcie 2Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t... - Wyposażenie warsztatu - Łódź - zdjęcie 3Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t... - Wyposażenie warsztatu - Łódź - zdjęcie 4Wózek paletowy elektryczny z platformą 2,0 t... - Wyposażenie warsztatu - Łódź - zdjęcie 5

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Wózek paletowy elektryczny Maglo idealnie sprawdza się tam, gdzie wymagane jest przemieszczanie towarów umieszczonych na palecie na dłuższe dystanse. Wózek wyróżnia się prostą oraz intuicyjną obsługą, niezawodnością, dużą zwrotnością oraz wytrzymałością. Jego nośność wynosząca 2000 kg pozwala na przenoszenie ciężkich ładunków w wąskich przestrzeniach roboczych. Dzięki wyposażeniu wózka w składaną platformę dla operatora, przewożenie ładunków jest również możliwe na dalsze dystanse.

Wózek posiada elektryczny napęd jazdy oraz podnoszenia, co sprawia, że transport nawet ciężkich ładunków odbywa się bez nadmiernego przeciążenia operatora, a zamontowany podest umożliwia poruszanie się nawet po długich korytarzach roboczych. Użytkowanie wózka paletowego elektrycznego Maglo WPEP20TR to przede wszystkim wysoki komfort oraz bezpieczeństwo operatora, ponieważ umiejscowienie platformy zapewnia doskonałą widoczność wideł oraz tego, co znajduje się przed operatorem.

Podstawowe parametry:
udźwig: 2000 kg,
wysokość podnoszenia: 200 mm,
bateria: kwasowo-ołowiowa 24V/210Ah,
składana platforma operatora,
doskonała widoczność,
certyfikat CE.

Cena netto: 22154,49 zł
Cena brutto: 27 250,02 zł

Zapraszamy serdecznie do kontaktu:
501 685 300
666 636 053
42 30 73 070

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi aukcjami, na których przedstawiamy szereg kompleksowych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynu.Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Marta

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wyposażenie warsztatu
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-08-24

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Marta

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij