Następne

Widzew - warsztat do wynajęcia (3 stanowiska)

3 000,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
140 m2

Poziom:
Parter


Opis


We speak English, Italian, please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected] Do wynajęcia warsztat samochodowy o pow. (140 m2) z 3 stanowiskami na Widzewie w okolicach ul. Rokicińskiej. Teren zamknięty.OPŁATY: 3000 PLN netto + media (prąd, siła, woda, internet) 

Kaucja: 3000 PLN W cenie: osobne pomieszczenie biurowe i szatnia oraz coroczne dozory techniczne podnośników samochodowych.

DODATKOWE INFORMACJE: 

- obiekt chroniony - instalacja alarmowa 

- 2 podnośniki hydrauliczne do dyspozycji najemcy, udźwig 3 T

- instalacja powietrzna 8 bar - kompresor śrubowy 

- parking: kostka brukowa 

- wysokość: 4 m, posadzka niepylna 

- bramy 2,80 do 3,50 m

Zapraszamy.Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne