Ogłoszenie jest nieaktualne

Widzew - teren inwestycyjny o pow. 6 ha

18 000 000 zł

Działka w Łodzi - parametry

Cena za m2:
300.00

Powierzchnia:
60 000 m2

Dostępne media:

Kanalizacja - miejska
Woda miejska - w drodze

Działka na sprzedaż, Łódź - opis nieruchomości


We do speak English, Italian, please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected]   Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny w Łodzi z wydanymi WZ pod centrum logistyczne jak i działalność

usługowo-handlową czy produkcyjną. Teren o pow. 6 ha (180 m x 334 m) z możliwością rozbudowy do 10,1 ha.   Współczynnik zabudowy 0,4 (dla terenu 6 ha)Trasa wylotowa na W-wę - główna droga dojazdowa do autostrady A1.

Blisko autostrady A2, możliwość wjazdu na działkę z dwóch stron.  Istnieje również możliwość odrębnego nabycia 2 działek o łącznej pow. 3 ha.  MEDIA: prąd, woda, gaz, kanalizacja.  

Zapraszamy.Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 18 000 000 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 60 000 m2 (6ha).
Dostępne media: Woda, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie łódzkim, w Łodzi


Łódź - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca i okolica (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Ozorków i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki i okolica (pow. zgierski w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Łodzi lub w całym województwie łódzkim.