Ogłoszenie jest nieaktualne

Teofilów - lokal (30 m2) na parterze z witryną

1 500,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
30 m2

Poziom:
Parter


Opis


We do speak English, Italian, please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected]WOLNE OD: 01.12.2018 r.

(po remoncie - brak aktualnych zdjęć).Możliwość wystawienia FV.Do wynajęcia lokal z witryną o pow. (30 m2) na parterze w okolicach ul. Rojnej.

2 miejsca postojowe przed budynkiem.Lokal może być wykorzystywany w celach handlowo- usługowych oraz biurowychOPŁATY: 1500 PLN (w tym ogrzewanie) + media wg. liczników (prąd, woda)

Kaucja: 1500 PLNDODATKOWE INFORMACJE:

- pawilon z 2010 r.

- 2 pomieszczenia

- wysokość: 3,30 m

- instalacja: komputerowa, wentylacyjna, ppoż, alarmowa

- zaplecze socjalne, rolety okienne, podłoga niepalna

Zapraszamy na prezentację.Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Ogłoszenia Łódź - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Zgierz (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Smardzewice (pow. tomaszowski w łódzkim)