TARTE - Tarteist™ Pro Cruelty-Free Lashes -Sztuczne rzęsy - Center of attention

67,00 zł

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Dodaj wyrazistości swoim rzęsom dzięki tym wegańskimi, niezawierającym lateksu sztucznym rzęsom! JAK DZIAŁA: Zaprojektowane z przezroczystą, elastyczną tasiemką, rzęsy idealnie dopasują się do naturalnej linii rzęs i utrzymają się przez długie godziny za pomocą kleju do rzęs tarteist™ PRO lash adhesive. Dostępne w 9 wersjach: • little black dress: rzęsy na co dzień, o naturalnej długości • flirt: lekkie, delikatne rzęsy o lekko wydłużonej, zalotnej długości • goddess: rzęsy z włókien o różnej długości dodające rzęsom dramatycznej objętości • sweetheart: rzęsy o zróżnicowanej długości, wydłużające i naturalnie rozdzielające • girl boss: rzęsy mocno wydłużone o wielowymiarowej objętości • center of attention: rzęsy budujące odważną objętość od wewnętrznego kącika na zewnątrz • baddie: trójwymiarowe rzęsy o pełnym, puszystym wykończeniu • glamazon™: trójwymiarowe rzęsy o ekstremalnej objętości • heartbreaker: delikatne, trójwymiarowe rzęsy Rzęsy nadają się do wielokrotnego użytku. GOOD FOR VEGAN Produkty przyjazne weganom, bez skladników pochodzenia zwierzecego.. TARTE - Tarteist™ Pro Cruelty-Free Lashes -Sztuczne rzęsy - Center of attention

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Sephora)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Makijaż kolorowy
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-05-18

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep internetowy
(Sephora)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij