Świąteczne spotkania


Opis

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który zbliża.
Zadbajmy aby podczas tych świąt zasiąść przy świątecznym stole nie tylko z rodziną, ale także w towarzystwie osób, z którymi łączą nas relacje służbowe i koleżeńskie. Świąteczne spotkanie firmowe to czas zarówno na podsumowania, nowe plany, ale przede wszystkim na stworzenie ciepłej atmosfery przyjaźni i wzajemnych dobrych życzeń.
Skontaktuj się w celu wyboru odpowiedniego menu.
W cenie lampka wina z życzeniami od Good Time dla każdego uczestnika !

Grupy minimum 10 osobowe. Ostateczna cena zależy od ilości osób i wybranego menu.
Istnieje możliwość przygotowania menu indywidualnie dopasowanego do potrzeb grupy.
Obowiązuje wstępna rezerwacja i przedpłata w wysokości 60% wartości total.
Cena zawiera: odświętnie udekorowaną salę, stół z nakryciem i świecami, świąteczną muzykę w tle, menu wg ustaleń, obsługę, wyjątkowy klimat.
Dla zainteresowanych noclegi w specjalnej cenie.

Kontakt z Działem Grup, Konferencji i Bankietów:
tel. 503 766 528
mail: [email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Łódź - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca i okolica (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Ozorków i okolica (pow. zgierski w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Łodzi lub w całym województwie łódzkim.