Następne

Ruda Pabianicka - do wynajęcia lokal 105m2

4 400,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
105 m2

Poziom:
Parter


Opis


We speak English, please call us at +48 733 000 609 or send e-mail [email protected]WOLNE OD: 15 maja 2019r.Do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal o powierzchni  105 m2 w okolicy Portu Łódź. Lokal mieści się na parterze w budynku dwukondygnacyjnym. Powierzchnia działki, na której znajduje się budynek to 700m2.Remont elewacji budynku planowany jest w okresie letnim bieżącego roku (2019).- lokal po modernizacji

- oferowany lokal mieści się na parterze

- planowany remont elewacji budynku w 2019r.

- możliwość adaptacji pomieszczeń po ustaleniach z właścicielem

- okna i drzwi zewnętrzne z PCV

- podłogi winylowe

- wjazd na posesję z DK14

- h: ~ 3 mW lokalu:

- Pomieszczenia biurowe

- Recepcja

- Pomieszczenie socjalne

- WCOPŁATY: 4400 PLN/brutto + mediaDODATKOWE INFORMACJE:

- woda

- prąd

- ogrzewanie

- kanalizacjaZapraszamy.Zadzwoń pod numer: +48 733 000 609 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne