Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Rolki Powerslide r43-49, 3x110mm, ABEC 9, mocowane do obuwia, na gw.

699,00 zł


Opis

Cena katalogowa: +/- 1100zł


Co nie co o sprzęcie.. rolki sprzedaje ponieważ nie jest to "zajawka' dla mnie, były sporadycznie używane, sprawdzają się świetnie, światowa marka zdecydowanie wie co robi, stopa trzyma się i przylega do konstrukcji całkowicie, nie ma mowy o osunięciach, wypadaniach z rolek, wszystkie klamry idealnie trzymają, kostka i noga jest ustabilizowana.
Jeździ się szybko, do rozpędu naprawdę nie wiele trzeba, ale to nie powinno dziwić, przy takiej średnicy kół i łożyskach z najwyższej półki, opory toczenia są zdecydowanie zaniżone, a to zasługa konfiguracji zastosowanej w tym modelu.
Montaż szyny pozwala na instalowanie innych od fabrycznej, można dokupić wersje offroad'ową (SUV EDGE 150), czy 4x80mm.
Najlepszą jednak zaletą moim zdaniem jest podróżowanie w obuwiu, można jeździć w nich do pracy, znajomych, gdziekolwiek sobie zażyczymy bez noszenia obuwia na zmianę w bagażu, mało tego z takim spektrum doboru rozmiaru, można komuś je pożyczyć, dać wypróbować lub korzystać wspólnie.
Otarcia, rysy wynikają z normalnego użytkowania, prędzej, czy później pojawiają się one.
Stan techniczny oceniam na idealny.
Łożyska jak i kółka bez zastrzeżeń.
Klamry, zaciski całkowicie funkcjonalne.
Oświetlenie w pełni sprawne, wraz bateriami.
Gdyby jednak występowały jakieś negatywne wrażenia związane z jazdą, czuciem stopy, nogi w rolce, to proszę pamiętać o tym, ze układ szyny można dostosować do siebie, tak samo klamry i ich moc zacisku także maja na to wpływ.

Przeznaczenie: fitness, urban
Model: Swift Trinity 110
Szyna: Powerslide - Elite 3x110mm, 9.6'', Aluminium
Łożyska: Wicked - ABEC 9, rozmiar: 608
Kółka: Powerslide - Infinity 110mm/85a (Świecą w ciemnosći)
Montaż Szyny - Trinity
Marka Szyn - Powerslide
Model Szyn - Elite casted Aluminium
Materiał Szyny - Szyna wykonana w technologii die-cast
Konstrukcja Szyny - Flat
Szyna na trzy Koła
Długość Szyn - 243mm
Rodzaj Śrub - Dwuczęściowe osie 8mm
Hamulec w komplecie
Klamra na cholewce oraz przy palcach
Szybka regulacja rozmiaru
Światła LED

W komplecie:
Imbusy oraz narzędzie do wymiany łożysk.
Orygianlne Opakowanie.
Dokumentacja.
Paragon.

Opis Producenta:
Doop Swift Trinity 110 to model na 3 kółkach stworzony specjalnie dla osób poszukujących rolek do szybkiego przemieszczania się. Seria Doop to połącznie najwyższego komfortu z użytecznością i łatwością zakładania. Co może być wygodniejsze od jazdy we własnych, sprawdzonych butach?
Seria Doop to koniec dyletamatów z wyborem rozmiaru. Dzięki aż trzem klamrom z mikroregulacjami rolki idealnie dopasowują się do każdego buta. Możliwość założenia rolki na własne buty jest niezwykle praktyczna. Rolki idealnie sprawdzą się jako środek transportu np. do pracy - wystarczy wsunąć but do rolki i zapiąć klamry. Na miejscu odepnij klamry i wejdź do biura - bez niewygody wiezienia ze sobą obuwia na zmianę.
Sceptycy stwierdzą, że przez użycie szkieletowej konstrukcji musimy liczyć się z mniejszą stabilizacją i usztywnieniem kostki niż w klasycznych rolkach. Nic bardziej mylnego! Specjalnie zaprojektowany kształt i wysoki kompozytowy cuff rozwiązują ten problem nad wyraz skutecznie. Riderzy firmy Powerslide udowodnili, że ta rolka nie tylko pozwala na bezpieczne przemieszczanie się, lecz także z powodzeniem można jej używać do wykonywania freeskate’owych ewolucji jak slajdy czy skoki.
Doop Swift Trinity 110 są wyposażone w szynę z montażem Trinity. Pozwala to na obniżenie środka ciężkości, a tym samym daje maksymalną kontrolę nad rolką. Dzięki trzem kółkom o średnicy 110 mm oraz łożyskom o precyzji wykonania równej tym z rolek do jazdy szybkiej, możesz przemierzać kilometry miejskiej dżungli bez wysiłku utrzymując bardzo dużą prędkość. Nawet przy tak dużych szybkościach zestaw pozostaje zwrotny i daje stabilność tak ważną przy jeździe miejskiej, skokach i slajdach. Dodatkowym atutem kół jest ich niepowtarzalny wygląd - koła świecą w ciemności! Co ważne, użyta tu technologia


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne