Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline NF ST/OX Renal Function, łosoś - 10 x 85 g

36,80 zł

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline NF ST/OX... - Karmy dla kotów - Łódź

Opis

Dla kotów z niewydolnością nerek karma Purina Veterinary Diets Feline NF (łosoś) jest optymalnym rozwiązaniem. To karma mokra, która została przyrządzona z łososiem i przekonuje wyśmienitym smakiem, przez co nawet chore zwierzęta z zaburzeniami apetytu chętnie zaglądają do miski. Karma Purina Veterinary Diets Feline NF (łosoś) – w praktycznym megapakiecie – ma niską zawartość fosforu, co może przyczynić się do spowolnienia postępu choroby nerek. Zawartość białek również jest obniżona, aby zapobiec odkładaniu się substancji szkodliwych w organizmie kota. Zawarte w karmie białka są za to wysokiej jakości, co może przeciwdziałać redukcji masy mięśniowej. Megapack Purina Veterinary Diets Feline NF (łosoś) w skrócie: Pełnowartościowa karma mokra dla dorosłych kotów Do zastosowania przy chorobach nerek i przewlekłej niewydolności nerek Obniżona zawartość fosforu: pomaga spowolnić postęp choroby Umiarkowana zawartość białka: mniejsza ilość – za to wysokiej jakości – białek pomaga zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych substancji w organizmie kota i ograniczyć redukcję masy mięśniowej Bardzo smaczna: wysoka akceptacja nawet wśród kotów, które w wyniku choroby mają mniejszy apetyt Praktyczne opakowanie: 10 saszetek po 85 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Łódź
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij