Pracownik magazynu logistycznego

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Praca za granicą:
Nie

Wymagane doświadczenie:
Nie


Opis

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik magazynu logistycznego
Miejsce pracy: ŁÓDŹ (WIDZEW)

NASZE OCZEKIWANIA:

• Dyspozycyjność do pracy w godzinach 22:00- 6:00; 0:00- 8:00; 8:00-16:00
- zadania: głównie jazda wózkiem widłowym, rozładunki, załadunki)
- wymagane: uprawnienia na wózki widłowe UDT

• Dyspozycyjność do pracy w godzinach 7:00- 15:00; 8:00- 16:00; 9:00-17:00; 10:00- 16:00
- zadania: kompletacja, pakowanie przesyłek, przyjmowanie dostaw, załadunki towaru
- wymagane: prawo jazdy KAT B, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

• Dyspozycyjność 6:00- 14:00; 10:00-18:00; 14:00- 22:00; 22:00- 6:00
- zadania: kompletacja, skanowanie, pakowanie, rozładunki i załadunki
- wymagane: prawo jazdy KAT B, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie od 17.00 zł brutto
• praca w godzinach nocnych płatna 100 % więcej niż przewiduje Kodeks Pracy
• umowę o pracę tymczasową - w późniejszym etapie umowę o pracę u Naszego Klienta
• możliwość pracy w weekendy płatne 100%
LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 30 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected]
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.
Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Łódź - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca i okolica (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Ozorków i okolica (pow. zgierski w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Łodzi lub w całym województwie łódzkim.