Pomoc przy zakładaniu spółek


Opis

WOBC jest firmą, która od kilku lat działa w świecie polskiego biznesu. Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców, bez względu na wielkość ich firm oraz doświadczenie w biznesie. W naszej ofercie znajduje się pomoc przy zakładaniu spółek prawa handlowego oraz doradztwo w dalszym ich prowadzeniu. Posiadamy również na sprzedaż udziały w gotowych, działających podmiotach gospodarczych.

Pomagamy w zakładaniu spółek prawa handlowego. Doradzamy w przygotowaniu odpowiednich dokumentów pozwalających na szybkie założenie podmiotu spełniającego oczekiwania Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej materii. Oferujemy założenie spółki w trybie elektronicznym (założenie spółki w 24h) oraz pomoc w przygotowaniu dokumentów do procesu założenia spółki u notariusza.

Więcej informacji dostępnych pod numerem telefonu przypisanym do ogłoszenia, drogą e-mailową oraz na stronie firmy www.wobc.pl/Lodz

Piotrkowska 121 lokal nr.11


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Łódź - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca i okolica (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Ozorków i okolica (pow. zgierski w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Łodzi lub w całym województwie łódzkim.