Następne

Ozonowanie ,oczyszczanie powietrza ,żłobek ,przedszkole ,sala zabaw ,biuro


Opis

Witam Państwa Serdecznie.
Nasza oferta skierowana jest głównie do żłobków i przedszkoli ale również biur .
W czasie wzmożonych infekcji i zachorowań w okresie jesień ,zima, wiosna chcieli byśmy dotrzeć z nasza ofertą ozonowania i oczyszczania powietrza wszędzie tam gdzie dzieci ,dorośli spotykają się w pomieszczeniach i przebywają razem bawiąc się bądź pracując .
Ozonowanie jest najskuteczniejszym sposobem pozbycia się bakterii, wirusów, roztoczy jak również insektów ,jest całkowicie bezpieczny i ekologiczny, zalecany dla alergików ,stosowany w szpitalach i na salach operacyjnych .
Jest wiec całkowicie neutralny nie pozostawia po sobie nie pożądanych zapachów jak chemia np. (chlor).
Dla naszych stałych klientów korzystających z naszych usług ozonowania proponujemy bezpłatnie wewnętrzne oczyszczacze powietrza które w sposób nie oceniony poprawiają jego jakość w czasie gdy pozostawia ono wiele do życzenia .np. smog czy też sąsiedztwo uczęszczanej przez samochody drogi.
Zestawienie cyklicznego ozonowania oraz działanie wewnętrznego oczyszczacza powietrza redukuje do minimum działanie wirusów ,bakterii i zakażeń poprzez powietrze czy dotykanych przedmiotów podczas zabaw naszych pociech .Te same zagrożenia panują np. w biurze choćby dotykanie tej samej klawiatury. To wszystko sprawia reakcje łańcuszkowe i ciąg zachorowań .
Ważnym atutem jest pełny profesjonalizm stosowania ozonu cyklicznie oraz sprawdzonych dostarczonych przez nas bezpłatnie oczyszczaczy powietrza wyposażonych w niezbędne filtry które są przez nas wymieniane regularnie.
Zapraszam do kontaktu przedszkola ,żłobki ,sale zabaw ,świetlice, firmy i biura ale również osoby prywatne które chciały by aby w przedszkolu ,żłobku gdzie uczęszcza jego pociecha zniwelować do minimum infekcje i poprawić jakość powietrza .
Współpraca z nami to same plusy.
Spadek zachorowań i infekcji w miejscu spotkań i zabaw.
Czyste przefiltrowane powietrze .
Możliwość ozonowania i serwisu oczyszczaczy w weekendy.
Do wyceny usługi niezbędne będą nam informacje na temat ilości i metrażu pomieszczeń .
Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod numerem telefonu .795 323 509
Zapraszam serdecznie .
Pozdrawiam ,Justyna Pawlak


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne