Następne

Naprawy ,Porządkowe ,Ozonowanie ,Dla firm ,przedszkole ,biuro


Opis

Witam serdecznie.
Chcieli byśmy przedstawić pokrótce ofertę naszych usług skierowana do przedszkoli ,biur oraz mieszkań prywatnych .

Jesteśmy mała rodzinna firma która stawia sobie za cel głównie zadowolenie klienta z naszych usług .
Zajmujemy się w szerokim zakresie sprzątaniem powierzchni ,dezynfekcją poprzez ozonowanie które nie niesie za sobą konsekwencji środków chemicznych przez co z powodzeniem może być stosowana w przedszkolach ,biurach jest całkowicie bezpieczna i ekologiczna przy czym o wiele bardziej skuteczna niż chlor i inna chemia ,ozonowanie stosowane jest również w szpitalach i na salach operacyjnych ,zdecydowanie polecana metoda dezynfekcji dla alergików .
Niszczy wszelkiego rodzaju bakterie ,roztocza ,zapachy. Ozon to gaz więc dociera wszędzie i dezynfekuje miejsca niedostępne ,idealne rozwiązanie aby niszczyć wszelkiego rodzaju infekcje ,zarazki roznoszone przez ludzi i zwierzęta zwłaszcza w porze jesienno zimowym.

Po za wszelkimi pracami porządkowymi ,oferujemy również wszelkie prace naprawcze i remontowe ,montażowe i utrzymanie sprzętu ,armatury itp. ,hydraulika elektryka ,
Montaż ,naprawa ,regulacje mebli itp. Stała opieka techniczna .
Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego 608107743 lub 795 323 509
PozdrawiamZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne