Następne

Maska twarzowa Philips Drae Wear Full Face

700,00 zł


Opis

Maska twarzowa DreamWear Full Face to lekki i elastyczny model z żelowymi poduszkami nosowymi. Model ten zapewnia swobodę ruchu równocześnie nie ograniczając pola widzenia użytkownika co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki terapii.

Właściwości:
Usprawniony projekt,
Pusta ramka silikonowa,
Przepływ powietrza w ramce,
Klipsy magnetyczne,
Otwarta linia widzenia,
Podłączenie węża na czubku głowy,
Wymienne poduszki,
Niewielka powierzchnia kontaktu ze skórą,
Swoboda użytkowania.
Pusta ramka silikonowa:
Ramka maski DreamWear wykonana jest z lekkiego, miękkiego i wytrzymałego materiału silikonowego, który jest pusty wewnątrz, umożliwiając przepływ powietrza przez samą ramę.
Otwarta linia widzenia
Maska ??CPAP DreamWear nie ogranicza pola widzenia podczas wieczornego czytania, czy oglądania telewizji, a jej konstrukcja ogranicza ogólne punkty kontaktu na twarzy i głowie zwiększając komfort pacjenta.
Górne połączenie węża głowicy
Wąż CPAP łączy się z góry, a nie z powierzchnią czołową, aby umożliwić bez problemu zmianę położenia. Gdy występuje brak przepływu po jednej lub drugiej stronie, jednoczęściowa rama zapewnia przepływ powietrza po przeciwnej stronie w celu zapewnienia ciągłości terapii.
Wymienne poduszki
Ramka DreamWear Full Face pasuje do każdego rodzaju silikonu typu DreamWear. Łatwo przełączaj się między silikonem twarzowym, nosowym czy żelowymi wkładkami donosowymi, nie zmieniając całej maski CPAP. Wystarczy zdjąć poduszkę i nakrycie głowy, aby przełączyć się na inny rodzaj poduszki.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne