Następne

Kompresor Samochodowy Pompka Sprężarka 12/230V

90,00 zł


Opis

Kompresor samochodowy przystosowany do pracy pod 220/230V lub gniazdo zapalniczki. Ciśnienie tłoczenia wynosi 250 PSI/18 BAR. Doskonale nadaje się do pompowania kół samochodowych, piłek i pontonów, a także do napompowania wielu innych akcesoriów.

Kompresor wyposażony został w manometr. Zaletą są małe wymiary, dzięki temu można go łatwo transportować lub ukryć w aucie.

Urządzenie zasilane jest napięciem 12V lub z gniazdka sieciowego 230V. Przewód powietrzny zakończony standardową złączką mocowaną do wentyla opon samochodowych. Do kompletu dołączone zostały końcówki typu: igła do piłek, dysze do sprzętu pneumatycznego, oraz końcówka przewodu powietrznego. Sprężarka zaopatrzona w przewód elektryczny z gniazdem zapalniczki długości ok. 300 cm, przewód elektryczny do gniazda sieciowego ok. 150cm oraz przewód powietrzny - ok. 52 cm.

Dane techniczne:

- Napięcie zasilania 12V i 230V

- Ciśnienie maksymalne 18 bar / 250 PSI

- Ciśnienie robocze 14 bar / 200 PSI

- Maksymalny czas pracy - 10 minut

- Maksymalny czas pracy przy ciśnieniu pracy większym od 5 barów - 5 minut

- Minimalny czas przerwy między kolejnymi cyklami pompowania - 20 minut


Pompka elektryczna o wymiarach:

- długość ok 19 cm

- szerokość ok 8 cm

- wysokość max ok 15 cm


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne