Kobieta pozna mężczyznę


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Kobieta pozna mężczyznę - Pani szuka Pana - Łódź
Kobieta pozna mężczyznę - Pani szuka Pana - Łódź - zdjęcie 1Kobieta pozna mężczyznę - Pani szuka Pana - Łódź - zdjęcie 2Kobieta pozna mężczyznę - Pani szuka Pana - Łódź - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Opis

Poznam mężczyznę. Kim jestem? Kobietą. Kogo szukam? Mężczyzny, więc chłopcom przed trzydziestką dziękuję. Panom w związkach również. Czego szukam? Fajnej znajomości do wspólnej kawy czy spaceru. Czy coś więcej czas pokaże.


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Dane wystawiającego:
Lidzia

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 1632
Data dodania: 2021-09-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Lidzia

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij