Następne

Inżynier budownictwa (instalacje HVAC)

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca w terenie:
Tak

Wymagane doświadczenie:
Tak

Wymagane prawo jazdy:
Tak


Opis

Idealny kandydat posiada typ osobowości czerwonej, silne rozwinięte cechy wolicjonalne, jest pewny siebie, szybko podejmuje decyzje, zawsze osiąga swoje cele, nie boi się ryzyka, inspiruje innych. Potrafi słuchać. Jest absolwentem Politechniki, specjalizował się w branży HVAC, ma już minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu projektem. Posiada prawo jazdy kategorii B, płynnie porusza się w środowisko MS Office oraz AutoCad. Poszukuje firmy z którą planuje współprace przez lata.

Oferujemy możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz dalszego rozwoju zawodowego w firmie, która realizuje referencyjne projekty w branży wentylacji i klimatyzacji. Bezpośredni kontakt
z zamawiającym, od negocjacji do rozliczenia projektu. Samodzielne stanowisko, które wiąże się
z odpowiedzialnością za prawidłową realizację kontraktu dużej wartości. Nadzór nad zespołem pracowników i/lub podwykonawców.
Zapewniamy pracę w miejscu zamieszkania, stabilną i pewną umowę, ubezpieczenie grupowe, wszelkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
Dodatkowym atutem kandydata będą:
- uprawnienia budowlane sanitarne
- umiejętność kosztorysowania
- znajomość języka angielskiego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego życiorysu na adres @ :
[email protected]


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne