Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Firmowe, Magik na wesela, Spotkania integracyjne, Atrakcj

Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Fi... - Organizacja imprez - Łódź
Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Fi... - Organizacja imprez - Łódź - zdjęcie 1Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Fi... - Organizacja imprez - Łódź - zdjęcie 2Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Fi... - Organizacja imprez - Łódź - zdjęcie 3Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Fi... - Organizacja imprez - Łódź - zdjęcie 4Iluzjonista, Pokaz Iluzji, Eventy, Imprezy Fi... - Organizacja imprez - Łódź - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Pokazy iluzji w wykonaniu naszej grupy świetnie nadają się na różnego rodzaju eventy dzięki temu, że posiadamy szeroką ofertę programową oraz wieloletnie doświadczenie.

Nasza oferta składa się z następujących form występów:

Close Up Magic - to pokaz iluzji stolikowej gdzie publiczność zostaje zadziwiona, czego można dokonać za pomocą zwyczajnych przedmiotów takich jak banknoty, monety, pierścionki, karty itp. Widzowie zobaczą magię z bardzo bliska, a co najważniejsze będą mogli czynnie w niej uczestniczyć, co gwarantuje wspaniałą zabawę. Nasza grupa ma ogromne doświadczenie w tego typu pokazach, ponieważ nasza przygoda z iluzją zaczęła się właśnie od tego rodzaju prezentacji.

Stand Up Magic - czyli pokaz iluzji w kameralnych warunkach, gdzie głównym elementem jest iluzja kontaktowa z widzem. Publiczność oraz jej czynny udział ma ogromne znaczenie. Stand Up w naszym wykonaniu może mieć różny charakter - poważny, związany z efektami z dziedziny mentalizmu oraz kabaretowy, związany z efektami magii komicznej.

Spektakl iluzji - jeden z nielicznych w Polsce dużych spektakli iluzji, w którym widzowie wkraczają w magiczny świat. Przedstawienie jest swego rodzaju karuzelą wrażeń, widzowie przeżywają pełne spektrum emocji, od śmiechu, poprzez zdziwienie, kończąc na strachu.

Mamy również w ofercie tzw. „Projekty specjalne”, które to projekty charakteryzują się wielkim rozmachem i oryginalnością. Przy odpowiednich warunkach technicznych, organizacyjnych i czasowych jesteśmy w stanie wykonać naprawdę wiele.

Realizujemy również zamówienia dla firm w zakresie promocji produktów, kampanii reklamowych i innej działalności marketingowej.

Występujemy na terenie całej Polski!

Ceny do negocjacji!

Kontakt:
www.kreators.eu
[email protected]

tel. 512 711 244

Zapraszamy do współpracy!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 512... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Bartłomiej

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Organizacja imprez
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 46
Data dodania: 2017-03-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Bartłomiej

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ