Następne

Górna - do wynajęcia lokal o pow. 222 m2

7 000,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
222 m2

Poziom:
Parter


Opis


We speak English, Italian please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected] Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową , usługową , handlową lub gastronomiczną.

Część nieruchomości posiada przeznaczenie mieszkalne.Dostęp do parkingu bezpośrednio przy nieruchomości. Garaż. PARTER: 222 m2

PIĘTRO: 208 m2MEDIA: prąd, siła (3 fazy 50kW),woda, gaz, kanalizacja, internet światłowodowy,

pompa ciepła, klimatyzacja

DODATKOWE INFORMACJE:

- budynek z 2017 roku, ocieplenie: styropian 25 cm

- 12 miejsc parkingowych

- niezależne wejścia do budynku

- schody wejściowe (granit: czarny mat)

- alarm oraz monitoring

Zapraszamy. Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne