Dekoracje Światłem Oświetlenie Led Aranżacje Sal Weselnych Napis Love


Opis

Teatr Światła to młoda i prężna firma która specjalizuję się w dekorowaniu wszelkiego rodzaju pomieszczeń .

Dla Państwa wygody jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze pomysły , tak aby pomieszczenia nabrały wyjątkowości .

Naszym celem i dążeniem jest perfekcjonizm w realizacji wszelkich uroczystości .

Do Państwa dyspozycji posiadamy ponad 70 punktów świetlnych Led co pozwoli na oświetlenie bardzo dużej sali i architektury takich jak :
filary , stoły itp.
W naszej ofercie znajdują się projektory o dużej mocy światła , do wyświetlania logo , inicjałów , napisów , oraz do projekcji na suficie lub parkiecie iluminacji wody w palecie kolorów.

Ponadto posiadamy wytwornice ciężkiego dymy firmy CHAUVET NIMBUS , która w połączeniu z suchym lodem wytwarza ciężki dym tylko na wysokości kolan a nie całej sali , co sprawi Państwa pierwszy taniec niczym w chmurach...

Na koniec możemy wspomnieć o literach LOVE co doda pikanterii , dla Państwa gości i niezapomniane chwile w tą wyjątkową noc.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Łódź - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Tomaszów Mazowiecki i okolica (pow. tomaszowski w łódzkim), Ogłoszenia Zduńska Wola i okolica (pow. zduńskowolski w łódzkim), Ogłoszenia Łęczyca i okolica (pow. łęczycki w łódzkim), Ogłoszenia Aleksandrów Łódzki i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Ozorków i okolica (pow. zgierski w łódzkim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Łodzi lub w całym województwie łódzkim.