Następne

Daszki Łódź, daszki kute Łódź, daszki nad drzwi łódzkie

1,00 zł


Opis

Znaleźliśmy sposób na długowieczne użytkowanie drzwi !

Wielu producentów drzwi również zachwala to rozwiązanie, oraz coraz częściej wskazuje je jako ważny aspekt w przypadku reklamacji ich produktów !

Jeszcze nie masz takiego zadaszenia ? NIE CZEKAJ aż Twoje drzwi zaczną się niszczyć jeszcze bardziej ! OCHROŃ SWÓJ BUDŻET przed kolejną konserwacją lub wymianą drzwi na nowe.

Pamiętaj, że Twoja głowa jest nie mniej ważna od drzwi, a z daszkiem firmowym DARK-ROLL już nic nie spadnie i nie zmoczy Ciebie i bliskich.

Uruchomiliśmy również na firmowej stronie dark-roll.pl rozwiązanie szyte na Twoje potrzeby, KONFIGURATOR typowych daszków !
Wpisujesz co potrzebujesz, a program proponuje rozwiązanie.

Potrzebujesz czegoś innego? innowacyjnego ? Szkoda czasu na poszukiwanie kogoś nietrafionego, tu masz sprawdzony adres i PEWNOŚĆ produktu DARK-ROLL. Realizujemy wysyłki na terenie całego kraju.

www.dark-roll.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne