Następne

Centrum-na sprzedaż dom 240m2 w dobrej lokalizacji

1 100 000 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
240 m2


Opis


We speak English, please call us at +48 733 000 609 or send e-mail [email protected]

Na sprzedaż dom usytuowany na działce o pow. 952 m2. w dobrej lokalizacji - Centrum Łodzi, skrzyżowanie dwóch głównych ulic.W oknach dźwiękoszczelne szyby - cisza pomimo bliskości ulic.Dom idealnie nadaję się na siedzibę firmy: możliwość umieszczenia reklam w bardzo widocznych miejscach, doskonały dojazd oraz możliwość wjazdu dwiema bramami.Dom o pow. 240 m2 jest po częściowym remoncie i modernizacji. Do wykończenia elewacja, poddasze do dowolnej adaptacji (możliwość wydzielenia pomieszczeń wg własnych potrzeb).

Budynek posiada dwie kondygnacje nadziemne.Dotychczas wykonane prace:

- podwyższenie piętra budynku

- wymiana dachu (papa) w 2018r.

- wymiana stolarki okiennej

- wymiana wszystkich instalacji na nowe (widoczne na zdjęciach)

- nowe podłączenia wodno-kanalizacyjne

DODATKOWE INFORMACJE:

- woda oraz kanalizacja: miejska

- ogrzewanie gazowe (średni koszt miesięczny 400 PLN)

- garaż

- wiata na 2 samochody

- dwie bramy wjazdoweNa terenie działki, tuż za płotem znajdują się billboardy reklamowe, zysk z podnajmu to 1600 PLN netto miesięcznie (cesja umów na nowego właściciela)ZAPRASZAMY

Zadzwoń pod numer: +48 733 000 609 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne