Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Centrum, Śródmieście - lokal biurowy 43,63m2

2 182,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
43 m2

Poziom:
Parter


Opis


We do speak English, please call us at +48 733 000 609 or send e-mail [email protected]WOLNE OD: zarazDo wynajęcia lokal na parterze (43,63m2) składający się z dwóch pomieszczeń oraz dodatkowo powierzchni wspólnych.

Lokal po kapitalnym remoncie, mieszczący się w kamienicy świeżo po renowacji.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta, bardzo dobra komunikacja.Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na wyłączność.Lokal z przeznaczeniem wyłącznie na biura, kancelarie, prywatne gabinety, itp.OPŁATY: 2182 PLN netto + media 9 PLN/m2 + wywóz śmieci + opłata za użytkowanie części wspólnychKaucja: 3 miesięcznaMEDIA: prąd, siła, woda, ogrzewanie CODODATKOWE INFORMACJE:

- lokal i kamienica po kompletnej renowacji

- możliwość wykupienia miejsc parkingowych na wyłączność oraz pilotów do bramy

- możliwość instalacji klimatyzacji (ustalane indywidualnie)

- miejsce na tabliczkę informacyjną przy wejściu do budynku

- możliwość wynajęcia miejsca na reklamę na zewnątrz obiektuW ofercie posiadamy więcej lokali o zróżnicowanych powierzchniach. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.Zadzwoń pod numer: +48 733 000 609 i umów się na spotkanie.

Aleksandra Witek---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne