Następne

Centrum, Śródmieście - lokal biurowy 43,63m2

2 182,00 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
43 m2

Poziom:
Parter


Opis


We do speak English, please call us at +48 733 000 609 or send e-mail [email protected]WOLNE OD: zarazDo wynajęcia lokal na parterze (43,63m2) składający się z dwóch pomieszczeń oraz dodatkowo powierzchni wspólnych.

Lokal po kapitalnym remoncie, mieszczący się w kamienicy świeżo po renowacji.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta, bardzo dobra komunikacja.Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych na wyłączność.Lokal z przeznaczeniem wyłącznie na biura, kancelarie, prywatne gabinety, itp.OPŁATY: 2182 PLN netto + media 9 PLN/m2 + wywóz śmieci + opłata za użytkowanie części wspólnychKaucja: 3 miesięcznaMEDIA: prąd, siła, woda, ogrzewanie CODODATKOWE INFORMACJE:

- lokal i kamienica po kompletnej renowacji

- możliwość wykupienia miejsc parkingowych na wyłączność oraz pilotów do bramy

- możliwość instalacji klimatyzacji (ustalane indywidualnie)

- miejsce na tabliczkę informacyjną przy wejściu do budynku

- możliwość wynajęcia miejsca na reklamę na zewnątrz obiektuW ofercie posiadamy więcej lokali o zróżnicowanych powierzchniach. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.Zadzwoń pod numer: +48 733 000 609 i umów się na spotkanie.

Aleksandra Witek---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne