Następne

Centrum - na sprzedaż kamienica o pow. (468 m2)

1 799 000 zł

Szczegóły

Pow. lokalu:
468 m2


Opis


We speak English, Italian, please call us at +48 793 000 555 or send e-mail [email protected] Na sprzedaż kamienica z okresu międzywojennego w centrum miasta o pow. użytkowej (468 m)

na działce o pow. (907 m2) w odległości 800 m od ul. Piotrkowskiej w pobliżu dworca Łódź Fabryczna.Obecnie kamienica posiada decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegająca na zmianie sposobu

użytkowania parteru z funkcji mieszkalnej na usługową oraz nadbudowę budynku.STAN PRAWNY: własność

brak obciążeń na nieruchomości (brak wpisów w dziale III i IV księgi wieczystej)DODATKOWE INFORMACJE:

- 13 lokali mieszkalnych oraz 2 lokale usługowe

- obecnie wynajęty jeden lokal usługowy oraz 3 lokale mieszkalne

- pełna dokumentacja budynku

- jeżeli inwestor zdecyduje się na ponowne złożenie wniosku o WZ i zburzenie budynku frontowego, 

właściciel jest w stanie pokryć koszty rozbiórki

- działka o wymiarach (41 m x 22 m)

- dostęp do drogi publicznejCena podlega negocjacji.Zapraszamy.Zadzwoń pod numer: +48 793 000 555 tel. kom. i umów się na spotkanie ______________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacje zawarte powyżej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Opis nieruchomości pochodzi od Klienta oferującego i może odbiegać od stanu faktycznego, za co Biuro nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy upewnić się, że dana oferta jest aktualna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne