Następne

Butelka naturalna 125 ml x 2 szt.

60,00 zł


Opis

Butelka naturalna 125 ml x 2 szt.

Nowa butelka sprawia, że karmienie staje się bardziej naturalne dla Ciebie i dziecka. Smoczek jest wyposażony w innowacyjne płatki, które powodują, że przypomina on pierś matki, dzięki temu dziecko może przyssać się do niego w naturalny sposób. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i butelką. Powietrze trafia do butelki, a nie do brzuszka dziecka. Łatwe i pewne trzymanie w dowolnej pozycji. Dwuczęściowy system antykolkowy Philips Avent. Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka. Twoje dziecko polubi bardziej wygodny sposób karmienia. Zaawansowany system antykolkowy z innowacyjnym, podwójnym zaworkiem, podwójny zawór zmniejsza dyskomfort i częstotliwość występowania kolki, odprowadzając powietrze do butelki zamiast do brzuszka dziecka. Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort. Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka. Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie
Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.

Wysyłka 15 zł, nie prowadzę sprzedaży stacjonarnej.
Przedpłata na konto.
Zapraszam do zapoznania się z innymi ogłoszeniami.
http://megadziecko.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne