Biznes, praca. Dla firm i osób.

Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca zdalna:
Tak

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

Umożliwiam firmom jak i wszelkim osobom uzyskanie nie zależnych dochodów. Przy współpracy z firmą Polską -Exp Asset. To Polska platforma edukacyjna dla początkujacych traderów, oraz osób które chcą mieć dobry dodatkowy biznes. Firma zarabia w wielu dziedzinach - nieruchomości, własny dom maklerski i inwestycje na rynkach kapitałowych itp. Wprowadza udziały dla partnerów notowane w KRS. Legalność działalności , potwierdza audyt kancelarii prawnej [ do wglądu ] Biuro główne w Łodzi [ czyli wszystko do sprawdzenia ]
Wykupując tu dowolny pakiet edukacyjny , masz zwrot kapitału każdego dnia roboczego od 0,5% do 1,5% . [ średnio w miesiącu masz 20 % z dowolnego wkładu, czyli zarabiasz czysto pasywnie ] Inne możliwości uzyskania jeszcze większych dochodów podam po kontakcie.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 609... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Janusz

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostała praca
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 58
Data dodania: 2017-08-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Janusz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ