Następne

Microcitrus papuana drzewko

120,00 zł


Opis

- doniczka - 18cm,

- wysokosc - 50-70cm.

- Podane wysokosci moga sie róznic kilka centymetrów w zaleznosci od pory roku.
Microcitrus Papuana.

 


Roslina o kulistym pokroju korony charakteryzuje sie obecnoscia drobnych, krótkich kolców na galazkach. Podluzne waskie listki sa bardzo drobne. Kwitnienie od wiosny do jesieni drobnymi bialymi kwiatkami. Owoce sa male, owalne, o grubej skórce.

Roslina bardzo zle znosi przeciagi i wystawienie na wiatr oraz niskie temperatury. Roslinie nalezy zapewnic jasne i cieple stanowisko oraz  przepuszczalne podloze bogate w skladniki pochodzenia organicznego. Zle znosi nadmiar wilgoci w podlozu. W okresie od marca do wrzesnia lubi regularne nawozenie.

Jesli chcesz miec pewnosc, ze kupowany przez Ciebie cytrus  posiada owoce - skontaktuj sie z nami przed zlozeniem zamówienia. Sklep wloskierosliny.pl nie gwarantuje, ze wszystkie cytrusy owocuja w momencie dokonywania przez Ciebie zakupów, dlatego lepiej sie upewnic - jestesmy do Twojej dyspozycji.


Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Microcitrus papuana drzewko - zamówisz kurierem korzystając z następujących form płatności: Przelew bankowy, DotPay,PayPal, PayU, Płatność przy odbiorze,Przelewy24.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne