Cooler Master MasterBox MS600 TG

259,00 zł

Cooler Master MasterBox MS600 TG - Obudowy - Leszno

Opis

JEDNOELEMENTOWY PANEL Panel, wykonany z jednego kawałka stopu zagina się pokrywając przód oraz górę obudowy, zapewniając wentylację po bokach. PANEL BOCZNY „EDGE-TO-EDGE” Pochwal się swoimi komponentami, widocznymi przez panel boczny wykonany ze szkła hartowanego. Miejsce na przewody Przestrzeń za płytą główną o szerokości 15-23mm zapewnia wiele miejsca na ułożenie wszystkich przewodów aby utrzymać komputer w porządku. Wsparcie dla wentylatorów Obudowa MasterBox MS600 jest fabrycznie wyposażona w jeden wentylator 120mm z tyłu. Z przodu można zamontować dwa wentylatory 120mm bądź 140mm, lub chłodnicę 240mm Z tyłu można zamontować jeden wentylator 120mm bądź chłodnicę 120mm. Przestrzeń na komponenty MasterBox MS600 zapewnia przestrzeń na chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 160mm, karty graficzne o maksymalnej długości 400mm oraz zasilacze o maksymalnej długości 180mm..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Leszno
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Leszno
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Obudowy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Obudowy w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij