Wobler dorado k-3 courier 7 sinking gbl 7cm/11g

18,00 zł

Wobler dorado k-3 courier  7 sinking gbl 7cm/11g - Zanęty i przynęty - Legnica
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Już na pierwszy rzut oka widać, że Courier, to wobler typowo boleniowy. Uklejopodobny kształt, prawie pionowo ustawiony ster i duża masa, to wspólne cechy tego typu przynęt. Nie inaczej jest z Dorado Courierem. Pomysł na skonstruowanie takiej przynęty zrodził się w mojej głowie już kilka lat temu, gdy podczas pobytu nad j. Rożnowskim obserwowałem żerujące widowiskowo bolenie, ale żadną z posiadanych wtedy przynęt nie byłem w stanie nawet dorzucić w rejon ich żerowania. Jednak , jak to w życiu bywa, zająłem się czym innym i pomysł trafił do lamusa. Wróciłem do niego w roku 2018, gdy wędkarskie ścieżki zaprowadziły mnie w rejon Płocka, nad tamtejszą Wisłę. Tutaj, podobnie jak nad Rożnowem trafiłem na widowiskowe żerowanie dużych boleni i znowu okazało się, że nie mam czym łowić. Czyli przysłowiowy „szewc bez butów…” Po powrocie odkopałem pomysł na boleniowy wobler i tym razem na poważnie zabrałem się za jego realizację. W konsekwencji powstał właśnie  Courier. Wiem, że Ameryki nie odkryłem , bo tego typu woblerów mamy sporo na rynku, starałem się jednak, aby moja przynęta czymś się wyróżniała i chyba mi się to udało, gdyż oprócz klasycznej, migotliwej pracy z minimalnymi wychyleniami ogona, wobler Dorado Courier rewelacyjnie „lusterkuje” podczas opadania. Na pewno każdy łowiący bolenie wędkarz spotkał się z sytuacją, kiedy to za przynętą nagle pojawia się rozcinająca wodę płetwa bolenia, który przez chwilę obserwuje wabik, po czym znika w odmętach. W takiej sytuacji mamy dwie możliwości, albo przyśpieszamy tempo prowadzenia przynęty, albo przeciwnie, zwalniamy. Jednak w tym drugim przypadku, który szczególnie jesienią jest niezwykle skutecznym manewrem, zdecydowana większość ciężkich , boleniowych przynęt „umiera”, całkowicie tracąc pracę, a tym samym pozbawia nas szans na przechytrzenie ostrożnej rapy. Wady tej pozbawione są woblery boleniowe Dorado Courier, co udowodniły podczas dwuletnich testów zarówno w rzekach, jak i zbiornikach zaporowych. Na razie wobler ten występuje w jednym, najpopularniejszym rozmiarze 7 cm, jednak w przygotowaniu są już wersje 6, oraz 9 centymetrowa, a także bezsterowy model Couriera. Darek Małysz

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zanęty i przynęty
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-09-15

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij