Topping dx3 pro+ kolor: srebrny

949,00 zł

topping dx3 pro+ kolor: srebrny - DAC - Legnica

Opis

Topping przedstawia swój DX3Pro+, bezpośrednią ewolucję DX3Pro, doskonałego kompaktowego przetwornika cyfrowo-analogowego oferującego również funkcje wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza. Wykorzystując w szczególności układ konwersji ES9038Q2M i interfejs USB XMOS XU208, zapewnia szczególnie precyzyjną i żywą reprodukcję dźwięku. Korzysta również z odbiornika Bluetooth, przydatnego do przesyłania muzyki, na przykład ze smartfona.Transmisja Bluetooth 5.0 LDAC: DX3Pro posiada certyfikat Hi-Res Audio Wireless i LDAC. Wykorzystuje najnowszy chipset QCC5125 do obsługi protokołu LDAC/AAC/SBC/APTX/APTX LL/APTX HD. Aby uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku z Bluetooth, rezygnujemy z wbudowanego przetwornika DAC w QCC5125 i podłączamy jego sygnał cyfrowy do ES9038Q2M w celu dekodowania. Obwód NFCA: Nowy DX3 Pro+ posiada zoptymalizowany dla tego urządzenia obwód NFCA, dający ultra niski poziom szumów i zniekształceń. Ładnie łączy się z wysokiej czułości IEM i głodnymi mocy słuchawkami o wysokiej impedancji. Funkcja przedwzmacniacza: Dostosowując się do różnych scenariuszy użytkowania, DX3 Pro+ ma 4 tryby wyjściowe: Wzmacniacz słuchawkowy, wzmacniacz słuchawkowy+ wyjście liniowe, DAC, i przedwzmacniacz. PA3s jest najlepszym wzmacniaczem mocy dla DX3 Pro+: PA3s ma wejścia zbalansowane RCA+TRS. W przypadku zastosowania z DX3 Pro+, wejście zbalansowane TRS może być wykorzystane do wejścia innych źródeł dźwięku. Moc wyjściowa 80 W x 2 @ 4 Ω, 10% THD+N, 65 W x 2 @ 4 Ω, 1%THD+N można dostosować do większości sytuacji, w których używane są głośniki. Bluetooth wzmacniacz słuchawek / Bluetooth DAC: Podłącz Bluetooth telefonu, tabletu lub notebooka do DX3 Pro + i podłącz wzmacniacz zasilania, aktywne głośniki lub słuchawki do wyjścia DX3 Pro + a następnie DX3 Pro staną się Twoim wzmacniaczem słuchawek Bluetooth / Bluetooth DAC. Jeśli Twoje urządzenie obsługuje transmisję LDAC, uzyskasz jeszcze lepsze wrażenia.Różnice między DX3 Pro+ i starszą wersją DX3 Pro

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Legnica
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)

Legnica
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: DAC
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-03-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

ifi go bar
1 490,00 zł
Nowy Sącz
ifi zen dac signature v2
1 449,00 zł
Chełm
smsl m300 mk2 kolor: czerwony
1 549,00 zł
Rutka-Tartak
ifi zen dac v2
949,00 zł
Puławy

DAC w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij