Następne

Testerzy Wierności - Doprowadzanie do Zdrady.


Opis

Testerzy Wierności - Doprowadzanie do Zdrady.

Przypuszczasz iż osoba z którą żyjesz może mieć skłonności do zdrady, szukasz odpowiedzi - pomożemy. Testerzy Wierności Vanessa sprawdzają psychikę osoby testowanej i jego skłonności. Testerzy doprowadzają do pewnych zachowań które normalnie by nie zaistniały aby wpłynąć na osobę testowaną jak i jej psychikę. Całokształt działań jest objęte umową pisemną i zazwyczaj trwa trzydzieści dni ale wykonywane są również czynności szybkie jedno dniowe np. w klubie na imieninach.

Nasza oferta obejmuje wykonanie czynności przez osoby do tego przeszkolone których działania są fotografowane jak i nagrywane. Materiały te stanowią dowody zdrady przed sądem w sprawach rozwodowych jak i służą do celów prywatnych zleceniodawców. Wykonujemy i świadczymy usługi Testerzy Wierności od paru lat z tego powodu możemy przedstawić Państwu najniższą cenę na rynku jak i najlepsze skuteczne wykonanie usługi. Przestrzegamy przed ogłoszeniami osób prywatnych którzy nie prowadzą działalności gospodarczej, i naciągają wyłudzając zapłatę jak i nie wykonując obiecanych czynności.

Wszelkie informacje na temat zlecenia zawarliśmy stronie testerzy-wiernosci firmy vanessa jak i bezpośrednio odpowiadamy w kontakcie bezpośrednim telefonicznym do którego zapraszamy.

www.testerzy-wiernosci.pl

.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne